Semináře a kurzy

Pravidelná nabídka seminářů, kurzů a workshopů se sportovní tématikou a vším, co ke sportu patří - metodika tréninku a tréninkové metody, výživa, hygiena potravin, doplňky stravy, psychologická příprava, mentální trénink, psychohygiena, fyzio témata, trénink specifických skupin jako jsou děti a mnohé další...
02. 05.
2019
17:30

Efektivní úprava hmotnosti

Otázek týkajících se úpravy hmotnosti jsou stovky možná i tisíce. Práce s hmotností bývá často ošemetná, ale existuje několik ověřených postupů, které může člověk dodržovat, aby hmotnost upravil tak, jak potřebuje. Přednáška, která se věnuje tomuto tématu má charakter krátké teoretické přednášky, na kterou navazuje společná diskuze. Korekce hmotnosti je vícefaktorová problematika. Diskuze bude proto vedena z pohledu výživového, tréninkového a mentálního jednotlivými odborníky. Tématem tedy bude zdravý životní styl obecně.

Více informací
Rezervovat
16. 05.
2019
18:00

Funkční doplňky stravy

Doplňky stravy jsou dnes velice populárním tématem. Orientace na trhu však začíná být velice problematická. Působí na nás reklama a mnoho informací, které ne vždy jsou pravdivé. Jaké doplňky mohou podpořit náš sportovní výkon? Kterým doplňkům se vyhnout a ušetřit jak peníze tak zdraví? Které z doplňků mohou být pro nás naopak benefitem v otázce podpory zdraví? Tyto a některé další informace zazní na naší další přednášce.

Více informací
Rezervovat
30. 05.
2019
18:00

Výživa v podpoře silových a rychlostních sportů

Silový sport se dnes dostává na přední příčky v popularitě díky konceptu tzv. fitness. Kombinace silových a rychlostních disciplín pak díky cross-fit. Obecně by však silová a rychlostní příprava měla tvořit určitý podíl tréninkové přípravy každého sportovce včetně těch vytrvalostních. Tato tréninková příprava má svá specifika a výživa není výjimkou. Právě této oblasti výživy se věnuje další přednáška z tradičního cyklu přednášek o výživě.

Více informací
Rezervovat