Semináře a kurzy

21. 08.
2018
18:00

Správné držení těla při běhu

Běh je v současnosti velmi atraktivní pohybovou aktivitou. Běhá téměř každý. V souvislosti s tímto trendem se objevuje stále více zdravotních problémů způsobených běháním. Jestliže běh nepřináší očekávané zlepšení fyzické kondice a psychickou pohodu, ale naopak bolest, je někde problém. Často je to vadné neboli nesprávné držení těla, které se projevuje nejen při běhu, ale také u běžných denních pracovních činností. Správným držením těla se zlepší celková postura, svalová souhra ale i kvalita a samotný pocit z běhání.

Více informací
Rezervovat
23. 08.
2018
19:00

Výživa a její význam v silově-rychlostním sportu

Silový respektive silově-rychlostní sport se dnes dostává na přední příčky v popularitě díky konceptu tzv. fitness. V rámci fitness či wellness anebo tzv. well-being tedy koncept, do kterého zapadá nejen sport a pohybová aktivita, ale zejména výživa. Specifikům, které s sebou nese výživa v rámci silově-rychlostního sportu, se věnuje další přednáška z cyklu přednášek o výživě. Výživa před a po je v rámci tohoto zatížení důležitá v podpoře výkonnosti, regenerace a růstu svalové hmoty.

Více informací
Rezervovat
28. 08.
2018
19:00

Trénink a biomechanika techniky kraul

Popularita plavání a triatlonu u nás neustále roste. Zvládnutí správné techniky je klíčovým faktorem pro efektivní plavaní a zdravý pohyb ve vodě.

Více informací
Rezervovat